Skip to content

EP Fans – opis inicjatywy

EP Fans jest inicjatywą edukacyjno-integracyjną, zrzeszającą środowisko kardiologów elektrofizjologów z całej Europy, nakierowaną na wymianę wiedzy naukowej oraz doświadczeń klinicznych w obszarze diagnostyki i terapii zaburzeń rytmu serca.

Pod szyldem EP Fans entuzjaści elektrofizjologii znajdą najnowszą wiedzę i doniesienia dotyczące arytmii. Specjaliści będą mieli okazję zaprezentować i poznać doświadczenia kliniczne różnych europejskich ośrodków, podzielić się komentarzami na temat najnowszych doniesień w swojej dziedzinie i być na bieżąco z nowościami technologicznymi stosowanymi i weryfikowanymi w bieżącej praktyce klinicznej.
Celem inicjatywy EP Fans jest promocja dziedzin elektrofizjologii i elektroterapii w środowisku kardiologicznym oraz wspieranie misji edukacyjnej skierowanej do kardiologów elektrofizjologów w oparciu o najnowszą wiedzę medyczną i nowe technologie stosowane w praktyce klinicznej. Projekt ma być platformą dyskusji specjalistów o kierunkach rozwoju elektrofizjologii i elektroterapii dziś i w przyszłości. Celem jest zintegrowanie oddolnych inicjatyw edukacyjnych ośrodków EP w Polsce i innych krajach Europy oraz wsparcie ich w zakresie poszerzenia zasięgu promocji wiedzy i wymiany doświadczeń w obszarze tej specjalizacji.
W ramach inicjatywy EP Fans przewidziano m.in. konferencję naukową. Launch projektu przewidziano na listopad 2021 roku.
Projekt EP Fans ma charakter długoterminowy. Platformą integrującą działalność edukacyjno-integracyjną w ramach inicjatywy będzie dedykowana strona www oraz profile w mediach społecznościowych (LinkedIn, Twitter, Facebook, YouTube).
Każdorazowo content zamieszczany na oficjalnych kanałach EP Fans będzie weryfikowany przez specjalistę w dziedzinie elektrofizjologii tak, by projekt cechowała najwyższa jakość i rzetelność pozycjonowanych przekazów.

Konferencja EpFans 2021
8 października

EpFans_bg_06

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania zapraszamy do kontaktu:

Zadzwoń do nas

Napisz do nas